SHIMGE Насос циркуляційний XPS65-12F-340, 380В, мокрий ротор, Hmax 12,5м, Qmax 480л/хв, DN50, 340мм, 1,3 кВт, фланець
Виробник: SHIMGE Артикул: XPS65-12F-340
0
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 0
В наявності:
Наявність по складах
  • Склад Україна 2
Купити цей товар в 1 клік:
Доставка
САМОВИВІЗ
САМОВИВІЗ
БЕЗКОШТОВНО
НОВА ПОШТА
НОВА ПОШТА
ПО ТРИФАМ ПЕРЕВІЗНИКА
КУР'ЄРОМ  М. ХАРКІВ
КУР'ЄРОМ М. ХАРКІВ
УКРПОШТА
УКРПОШТА
ПО ТРИФАМ ПЕРЕВІЗНИКА
Оплата
Опис
Характеристики
Бренд
Shimge
Монтажна довжина (мм)
340
Якість води
Чиста
Матеріал корпусу
Чавун
Температура навколишнього середовища max (°C)
Напруга (В)
220~240 В
Кількість швидкостей
3
Комплектація
Напір (м)
12.5
Клас захисту (IP)
IP44
Температура рідини min (°C)
2
Країна виробник
Китай
Продуктивність max (м³/год)
28.8 куб.м/год
Температура рідини max (°C)
110
Гарантія (міс)
24 міс
Тип ротора
Мокрий
Потужність (Вт)
1300 Вт